Hanswijkdries 84, 2800 Mechelen
+32 491 74 68 62

  • Welkom in ons nieuwe magazijn!



    * 900 m2 in Mechelen

  • Working on the new website...

    More updates soon..

  • Welcome to our new warehouse!



    * 7 minutes from the old warehouse

  • Welkom in ons nieuwe magazijn!



    * 2 in de laaddoks..

LOCATION MANAGEMENT EN VERHUUR SINDS 2004.
person
Frederic Windels
Locatie Manager
+32 476 33 49 60
jules@juleslogistics.be
person
Guy Vanslype
Locatie Manager
+32 478 79 04 97
guy@juleslogistics.be
person
Sofie Reekmans
Administratie en Verhuur
+32 491 74 68 62
sofie@juleslogistics.be
person
Felipe Paredes
Magazijn Verantwoordelijke
+32 488 39 33 73
felipe@juleslogistics.be
person
Quinten Ravoo
Locatie Manager
+32 498 59 64 25
quinten@juleslogistics.be
person
Tanguy Ligon
Locatie Manager
+32 485 08 59 38
tanguy@juleslogistics.be
person
Stefane Tatibouet
Locatie Manager
+32 484 64 46 92
stefane@juleslogistics.be
person
Laurent Czaja
Locatie Manger
+32 476 57 40 98
laurent@juleslogistics.be

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /domains/juleslogistics.com/DEFAULT/includes/menu.inc).

LOCATIE MANAGEMENT

Locatie Management voor langspeelfilms, tv-series, reclamefilms en evenementen.

MATERIAAL VERHUUR

Voor alles het juiste materiaal van goede kwaliteit, aangepast aan uw noden. Van walkie talkies tot koffiemachines. Zie pagina verhuur.

SHOP

Verbruiksitems nodig? Koffiebekers, gaffertape, batterijen etc, bespaar tijd en koop het in onze shop.

LOCATIE SCOUTING

Opzoek naar een filmlocatie? Wij hebben jarenlange ervaring met filmlocaties over heel Belgie. Aarzel niet om ons te raadplegen.

VAKGEBIED

Langspeelfilms, televisie series, reclamefilms, fotoshoots in Belgie en elke andere plaats waar u ons nodig heeft.

SERVICE

Is waar wij om bekend staan. Wij denken met u mee om de beste oplossing te vinden.

body tekst

Jules Logistics © 2016 | Loods: Hanswijkdries 84, 2800 Mechelen | Invoice: Experience BVBA, Boerendreef 13, 2970 Schilde, BE0461.899.944